МАГАЗИН ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄ
+38 (068) 136-38-58
+38 (066) 921-68-58
+38 (073) 073-47-38
Оплата

Оплата замовлення Покупцем.

    Всі платежі здійснюються в національній валюті гривні ₴.
Після оформлення замовлення, клієнт може вибрати спосіб оплати: «Оплата картою» або «Післяплатою».

    Увага! Якщо товар обраний Покупцем має характеристику Замовлений виріб таке замовлення є Індивідуальним замовленням ( приклад: виготовлення під замовлення тканинної ролети ).
    Після узгодження Iндивідуального замовлення з Покупцем, для відправки замовлення в провадженні, Покупець повинен зробити оплату:
1. якщо сума Iндивідуального замовлення до 500 гривень оплата 100%;
2. якщо сума Iндивідуального замовлення більше 500 гривень передоплата 50% від суми замовлення.
Замовлення відправляється у виробництво після отримання оплати або передоплати. Початок терміну виробництва на наступний робочий день після отримання оплати або передоплати.
   Залишок платежу Покупець може сплатити:
- післяплатою при отриманні замовлення на «Нова Пошта»
- перед відправленням замовлення Покупець оплачує залишок платежу на рахунок (у цьому випадку Покупець не оплачує комісію за переказ грошових коштів «Нова Пошта»).
    Після того як Індивідуальне замовлення відправлений у виробництво, Покупець не має права скасувати дане замовлення і зажадати повернення оплати або передоплати. У разі, якщо замовлення не надійшов у виробництво, Покупець має право внести измения в замовлення або скасувати замовлення і отримати повернення оплати або передоплати протягом 2-х робочих днів.

Оплата замовлення картою Visa або MasterCard на сайті.

    Оплата замовлення Платіжною карткою здійснюється наступним способом. Після оформлення замовлення, Покупець вибирає опцію «Оплата картою» → «Оплатити», після цього Покупець переадресовується через безпечне з'єднання на станицю платежу банку, де він (вона) повинен (на) здійснити оплату. Після того як оплата була досконала, з Покупцем зв'язується менеджер, для підтвердження отримання платежу. При здійсненні оплати платіжною карткою, Покупець не несе додаткових витрат (комісія банку).

Оплата замовлення Післяплатою.

    Оплата замовлення Післяплатою здійснюється в службі доставки «Нова пошта», при отриманні товару у відділенні. При отриманні товару в службі доставки Покупець може оплатити готівкою або платіжною карткою, якщо у відділенні є термнал для оплати картою.
    При здійсненні оплати Післяплатою, Покупець оплачує службі доставки «Нова пошта» комісію за переказ післяплати. Вартість комісії становить: 20 гривень + 2% від суми післяплати.

Оплата доставки товару.

    Оплата доставки проводитися за рахунок Покупця за тарифами «Служби Доставки». Тарифи по доставці залежать від відстані між відділеннями служби доставки відправника і одержувача, а також від ваги і габариту посилки.

Повернення оплати Покупцеві за повернутий товар.

    Після соглосованія з менеджером повернення товару ( умови повернення дивіться в розділі «Доставка» → «Повернення товару від покупця» ), у Покупця є можливість отримати гроші за повернений товар «Оплатою на карту» або «Післяплатою». Яким чином Покупець отримає гроші за повернений товар, залежить від того як Покупець оплачував товар або за взаємною домовленістю з менеджером.
    Повернення грошей Покупцеві проводитися тільки після отримання товару Продавцем:
- оплата Покупцеві на платіжну карту повертається протягом 2-х робочих днів, після отримання товару Продавцем;
- оплата Покупцеві післяплатою повертається службою доставки «Нова Пошта», після того як Продавець отримав товар;

Оплата витрат з доставки повернення від Покупця.

    Умови повернення товару Покупцем, дивіться в розділі «Доставка» → «Повернення товару від Покупця» i «Повернення покупцем Індивідуального Замовлення»:
- в разі повернення товару Покупцем відповідно пункту 1.1 витрати з доставки повернення несе Покупець;
- в разі повернення товару Покупцем відповідно пунктів 1.2 та 2.3 витрати з доставки повернення несе Продавець;